Sledujte nás na Instagrame

@tyzdennik_temaFacebook
20.10.2019, 15:00

Dnešná doba praje taktizovaniu, hovorí populárny herec

• Nebojí sa povedať svoj názor. Aj preto má popri nadšených priaznivcoch aj hlasných kritikov, ktorí mu nevedia prísť na meno.
  • JIŘÍ MÁDL (32) už dávno nie je ten všetkými nadšene prijímaný, očarujúci tínedžer z komédie Snowboarďáci, ktorá mu zmenila život.
  • Na konte má dva filmy, ktoré režíroval a ku ktorým zároveň napísal scenár. A množstvo hereckých rolí.
  • Čo si myslí o úlohe muža v dnešnej spoločnosti? A kedy si pripadal ako Ironman?
Dnešná doba praje taktizovaniu, hovorí populárny herec
Zdroj: MAFRA/ Michal Sváček

Pred tromi rokmi ste sa posťažovali v jednom rozhovore, že my ľudia sme cynici. Kedy ste naposledy plakali vy?
Plačem celkom často, pri filmoch sa mi to stáva bežne. Niekedy som niečím pohnutý aj na ulici. Nedávno som bol namäkko, keď neter išla prvýkrát do školy. Brat mi poslal fotky.

Spomenuli ste si na seba, alebo vás dojali tie fotografie?
Tie fotky. Som na ňu fakt pyšný. Je to veľmi šikovné dievčatko. Bol som namäkko a hovorím jej: „Karolínka, to je také zvláštne, že ty ideš do školy.“ A ona hovorí: „Čo blbneš, veď mám šesť, no tak idem do školy.“ Tvárila sa, že už v tej škole mala byť dávno.

Nenechajte sa obmedzovať

Tento článok je súčasťou exkluzívneho obsahu týždenníka Téma. Pokiaľ si ho chcete dočítať do konca, predplaťte si balík Digital alebo si nechajte týždenník posielať priamo do vašej schránky.

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.