Sledujte nás na Instagrame

@tyzdennik_temaFacebook
24.11.2019, 00:00

Fajčenie, fóbie aj prejedanie. Ako nám môže pomôcť hypnóza?

• Rozhovor s fenomenálnym hypnotizérom a mentalistom JAKUBOM KROULÍKOM (35) je nezabudnuteľný zážitok.
  • Počas pútavého rozprávania o nevídanej sile a možnostiach hypnózy vás do nej celkom prirodzene privedie a vy sa cítite ako v nejakom psychedelickom opojení.
  • Len oveľa lepšie. Som tvrdohlavý skeptik, ale to, čo som videl, počul a zažil, mi vyrazilo dych.
Fajčenie, fóbie aj prejedanie. Ako nám môže pomôcť hypnóza?
Zdroj: Shutterstock

Čo o mne za tých pár minút, čo sa vidíme, viete?
Sála z vás pozitívnosť. Aspoň dnes.

Čo ak vás balamutím?
Keby ste niečo hrali, tak to zistím. Človek prehráva a spoznáte to aj z mikrovýrazov v tvári. Teraz ste sa napríklad usmiali úplne prirodzene, pretože sa zapojili presne tie svaly, ktoré sa pri tejto emócii zapojiť majú. A vidím, či máte sebavedomé alebo schúlené, ustrašené držanie tela...

Vám asi nemôže nikto klamať, že?
To nemôže. Ostatne, je predsa jednoduchšie neklamať. Nemusíte si potom pamätať, čo ste komu povedali. Kamaráti mi už neklamú. A keď áno, nechám to tak a robím akoby nič.

Nenechajte sa obmedzovať

Tento článok je súčasťou exkluzívneho obsahu týždenníka Téma. Pokiaľ si ho chcete dočítať do konca, predplaťte si balík Digital alebo si nechajte týždenník posielať priamo do vašej schránky.

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.