Minister zdravotníctva Kamil Šaško tvrdí, že má dôveru koaličných partnerov aj vedenia Hlasu. V relácii Doslova povedal, že vo funkcii je už 20 mesiacov, čo pri slovenskom zdravotníctve označil „s mierou irónie“ za nadsluhovanie.
Pripomenul, že priemerné zotrvanie ministra zdravotníctva vo funkcii je približne rok a dva mesiace, čo podľa neho brzdí akékoľvek hlbšie reformy. „Akákoľvek reforma sa nedá zrealizovať za týždeň ani za mesiac,“ povedal.
Napriek tomu mu však neprešla časť zákona o ochrane verejného zdravia. Aj poslanci Hlasu podporili pozmeňujúci návrh Adama Lučanského o tom, aby sa z návrhu odstránilo sprísnenie aplikácie botoxu. Tému kritizoval predseda SNS Andrej Danko, ktorý hovoril o zničení kozmetických salónov....
Zostáva vám 85% na dočítanie.

