Sledujte nás na Instagrame

@carovne_slovenskoFacebook
14.01.2019, 13:25

Trend, ktorý sa vrátil v plnej sile: Papierové steny

Dnes nastúpili oveľa kvalitnejšie materiály, a tak sú práca s tapetami aj ich odstraňovanie oveľa jednoduchšie ako v minulosti.

Trend, ktorý sa vrátil v plnej sile: Papierové steny
Zdroj: Living4media

Aj do kuchyne
Tapety na kuchynskej zástene vedia dodať tomuto priestoru kúsok originality, trendu či dizajnu, a tak úplne zmeniť charakter kuchyne.

Zdroj: Living4media

​​V romantickom štýle
Kvety rôznych veľkostí a tvarov letia, miestnosť s kvetinovým motívom akoby okamžite dostala romantický nádych. Tapety sa dajú použiť nielen na steny, ale napríklad aj na skriňu.

Zdroj: Living4media

S veľkými vzormi opatrne
Pri výbere tapiet s veľkými vzormi si treba všímať, ako budú pracovať v priestore. Ak chcete na stenu vešať obrazy, asi na to radšej zabudnite, lebo by sa spolu bili a nevynikla by ani tapeta, ani obrazy.

Zdroj: Living4media

Ako v lese
Zvieracie a lesné motívy doladia interiéry zariadené v prírodnom štýle, výborne zapadnú do priestorov, kde je veľa dreva, či už na nábytku alebo podlahe.

Zdroj: Living4media

Svieže kvety
Romantické farebné kvety rozžiaria akúkoľvek miestnosť. Originálny interiér vytvoríte, ak tapetu aplikujete len na jednu stenu v miestnosti, ktorá tak vynikne.

Zdroj: Living4media

​​Aby to ladilo
Základom je zladiť zariadenie miestnosti s tapetou. Na vytvorenie príjemného dojmu kombinujte prvky v rovnakom štýle a farebnosti.

Zdroj: Living4media

Aj na nábytok
Tapety sa dajú použiť nielen na stenu, môžeme nimi oživiť aj starý nábytok, napríklad staré drevené stoličky, ale pokojne aj kuchynské dvierka, dvere na skrini či dokonca aj chladničku.

Zdroj: Living4media

Len jednu stenu
Často sa tapety používajú len na dekorovanie steny za sedačkou, posteľou či televíznym stolíkom. Zaujímavo vyzerá, ak sa vytapetujú protiľahlé alebo susedné steny.

Zdroj: Living4media

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.