StoryEditor

Slovenský hokej má nového generálneho partnera

08.02.2006, 13:39
Autor:
HNHN

Novým generálnym partnerom slovenskej hokejovej reprezentácie a Slovenského zväzu ľadového hokeja sa stala spoločnosť Orange Slovensko. Zmluvu o trojročnej spolupráci s možnosťou jej predĺženia podpísali v stredu v bratislavskom hoteli Carlton generálny riaditeľ Orange Slovensko Pavol Lančarič a prezident SZĽH Juraj Široký. "Zväz po niekoľkomesačných rokovaniach získal silného a významného partnera. Väčšina z financií poputuje do mládežníckeho hokeja, čo je naša dlhodobá stratégia. Verím, že naša spolupráca bude prospešná pre všetkých budúcich hokejistov i všetkých hokejových fanúšikov," povedal Juraj Široký. Finančné podrobnosti nového kontraktu ostali utajené. Okrem mládežníckeho hokeja bude Orange Slovensko podporovať aj rozvoj hokeja na reprezentačnej úrovni. Logo nového partnera sa objaví na dresoch národného tímu. "Hokej sa v posledných rokoch stal na Slovensku športom, ktorý dokáže strhnúť na svoju stranu všetky generácie. Je pre nás cťou, že môžeme podporovať tento šport. Snažili sme sa o nadviazanie spolupráce s hokejom už niekoľko rokov, teraz sme využili šancu. Veríme, že aj s našou pomocou dosiahne slovenský hokej ďalšie výrazné úspechy," povedal Pavol Lančarič.
Orange Slovensko okrem podpory hokejového hnutia nebude zabúdať ani na fanúšikov, ktorým prinesie množstvo informácií i interaktívnej zábavy z hokejového diania, z majstrovstiev sveta i zimných olympijských hier. Na poste generálneho partnera SZĽH strieda Orange Slovensko ďalšieho mobilného operátora T-Mobile, ktorý v závere januára ukončil po piatich rokoch spoluprácu s hokejom, keďže chce koordinovať a zladiť sponzorské aktivity na Slovensku s medzinárodnou stratégiou sponzoringu skupiny T-Mobile International.
V rámci marketingovej stratégie pred podpisom zmluvy medzi SZĽH a Orange Slovensko mohli fanúšikovia v posledných dvoch extraligových kolách vidieť na slovenských štadiónoch rozhodcov v netradičnej oranžovo-čiernej kombinácii. V ďalšom priebehu najvyššej súťaže už budú mať arbitri na sebe tradičné bielo-čierne dresy.

menuLevel = 2, menuRoute = dennik/sport, menuAlias = sport, menuRouteLevel0 = dennik, homepage = false
10. jún 2023 05:14