StoryEditor

Mať preukaz JUNIOR RAILPLUS sa oplatí

11.07.2007, 00:00
Autor:
HNHN

Ak si kúpite preukaz JUNIOR RAILPLUS EURO<26, môžete cestovať vo vlakoch Železničnej spoločnosti Slovensko na všetkých tratiach so zľavou až 40 percent.
V medzinárodnej preprave máte nárok na 25-percentnú zľavu. Ak cestujete vlakom vo Vysokých Tatrách, vo vlakoch Tatranských elektrických železníc a na Ozubnicovej železnici môžete využiť až 50-percentnú zľavu. A k tomu ďalších viac ako 100 000 zliav na Slovensku a v 37 krajinách Európy. Preukaz platí jeden rok od zakúpenia a stojí len 490 Sk.

Na základe toho, že ste majiteľom preukazu JUNIOR RAILPLUS EURO<26 alebo JUNIOR RAILPLUS, využite super letnú ponuku SLOVAK JUNIOR. Ponuka platí ako sieťový cestovný lístok na neobmedzený počet ciest vo všetkých vlakoch Železničnej spoločnosti Slovensko, a. s., a tiež vo vlakoch Tatranských elektrických železníc, Ozubnicovej železnice a Trenčianskej elektrickej železnice. K sieťovému cestovnému lístku SLOVAK JUNIOR nie je potrebné kupovať žiadne príplatky na vlaky InterCity, EuroCity a SuperCity. Cestovný lístok SLOVAK JUNIOR stojí 1 200 Sk na jeden mesiac. Ponuka platí od 1. júla do 31. augusta 2007.

Železničná spoločnosť Slovensko pripravuje v priebehu augusta ďalšiu akciu -- S JUNIOROM LACNEJŠIE -- pri ktorej ušetríte až 60 %.

menuLevel = 2, menuRoute = finweb/ekonomika, menuAlias = ekonomika, menuRouteLevel0 = finweb, homepage = false
08. február 2023 20:26