Strategie forum SNÍMKA: Hn KonferencieSNÍMKA: Hn Konferencie
StoryEditor

Strategie forum 20.10.2022, Národný futbalový štadión

13.07.2022, 14:26

STRATEGIE FORUM prináša top témy, ktoré hýbu svetom médií a marketingu. Konferencia je určená všetkým, ktorí ovplyvňujú komunikáciu značiek na našom trhu. A tiež všetkým, ktorým záleží na vlastnom  biznise. Ide o odborníkov, ktorí pracujú na strane zadávateľov, ale aj v médiách, mediálnych agentúrach, kreatívnych a digitálnych agentúrach, PR agentúrach, ale aj ako freelanceri.

FORUM bude rozdelené na: media power a marketing power

1. stage - Media power

Mediálny zákon v praxi – Čo prinesie mediálnemu trhu nový zákon?

Media Strategy - Čo sa zmenilo za posledné dva roky - pohľad na investície do reklamy – prečo nie je vždy efektívna cesta tá najsprávnejšia? Televízia a online vs. ostatné mediatypy?

TV budúcnosť - Televízie na Slovensku prechádzajú najväčšou výzvou – na jednej strane im obdobie po pandémii ako mediatypu praje, na druhej strane klasický lineár čím ďalej viac ohrozujú VOD služby, dokonca aj tie vo vlastnom rybníku. Ak k tomu prirátame vyšší dopyt po reklame ako je ponuka a investori, televízie stoja pred najväčšou výzvou akú kedy mali. Pomôže im ďalšia diverzifikácia – v podobe nových staníc?

Hoax Power - Hoaxy a toxický obsah je dnes jednou z najdiskutovanejších tém v oblasti médií. Ako nastaviť prostredie tak, aby sa misky váh nepreklopili na tú nebezpečnejšiu stranu?

V rámci media power bude zahrnutá panelová diskusia, ktorá bude analyzovať témy:

Ako spoznáme obsah, ktorý škodí?

Ako uloviť a zneškodniť hoaxy?

Aká reklama je bezpečná pre značku?

Prečo sú sociálne siete plné hoaxov a ako z toho von?

Čo nás naučila kampaň proti dezinformáciám?

Legislatíva a hoaxy

2. stage - Marketing power

Brand Building - V čase, keď sa hovorí o efektivite a opäť sa prehodnocujú investície do reklamy, je na mieste téma brandu alebo sily značky? Pohovoríme o nových spôsoboch budovania značky v kontexte súčasnej situácie. Ako má vyzerať súčasný Brandbuilding?

Marketing Strategy - Prečo je dnes dobré investovať do stratégie a ako vyzerá správna stratégia? Koľko má strán, rád a odporúčaní?

Influencer marketing - Spolupráca značiek a influencerov je dnes bežná. Ak to nadnesieme, platí, že nie je značka, ktorá by takúto formu marketingu nevyskúšala. Čo nás ale zatiaľ spolupráca s influencermi naučila a ako vyzerá influencer marketing budúcnosti?

Hurá na TikTok! - Zatiaľ čo v zahraničí ide o jednu z najrýchlejšie rastúcich sociálnych sietí, aj čo sa týka komunikácie značiek, na Slovensku to pre značky zatiaľ neplatí. Čo je isté, presúva sa tam publikum a zďaleka to nie je iba mladá populácia. Prečo a ako by mala značka komunikovať na tejto sociálnej sieti?

Mobile e-commerce marketing - Byť bližšie k zákazníkovi pre e-commerce a nielen preň, znamená byť v mobile zákazníka. Ako to robia úspešné značky?

Data power - Case studies ako dáta využiť v súčasnej komunikácii?

Spolupráca agentúr a zadávateľov - Je najväčším problémom tender?

PRIHLÁSTE SA TU:

Kontaktná osoba: Ivan Netík, Riaditeľ marketingu a eventov, +421 918 569 201, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

menuLevel = 1, menuRoute = hn-konferencie, menuAlias = hn-konferencie, menuRouteLevel0 = hn-konferencie, homepage = false
08. august 2022 15:47