Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
10.06.2019, 00:00

Popradu núkajú na predaj športový komplex, na ktorom pohoreli známi hokejisti

Spoločnosť Keraming ponúka nehnuteľnosť na predaj popradskej samospráve.

Popradu núkajú na predaj športový komplex, na ktorom pohoreli známi hokejisti
Zdroj: HN/Marek Nemec

Zdá sa, že mesto Poprad čaká po výmene primátorov obdobie veľkých biznisov za milióny eur. Popradská radnica totiž rokuje s britským veľkopodnikateľom Janom Telenským o predaji svojho 15-percentného podielu v jeho akvaparku Aquacity. Mesto zároveň predá cez súťaž developerom rozsiahly areál bývalých kasární vhodný na bytovú výstavbu.

Najnovšie sa však samospráve na obzore rysuje ďalší realitný obchod v miliónovej hodnote. Stavebná spoločnosť Keraming z Trenčína popradskej radnici núka nedokončený športový komplex Active Zone, ktorý pôvodne rozostavali známi hokejisti so skúsenosťami z NHL Ľuboš Bartečko a Radoslav Suchý. „Dovoľujem si Vás osloviť s ponukou predaja do vlastníctva mesta Poprad, samozrejme, za podmienok, ktoré by boli pre obe strany akceptovateľné. Samotné podmienky predaja projektu by boli predmetom ďalších rokovaní,“ píše v liste popradskému primátorovi Antonovi Dankovi šéf a väčšinový akcionár spoločnosti Keraming Dušan Jasečko.


O možnosti získať do majetku mesta rozostavané nehnuteľnosti multifunkčného areálu so samostatnou hokej

Dočítajte článok teraz len za 1 cent

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.