StoryEditor

Televízia na mobile

21.11.2005, 23:00
Autor:
HNHN

Spoločnosť LG Electronics, ktorá je lídrom v oblasti 3G a mobilných technológií, predstavila unikátne a moderné mobilné telefóny, ktoré dokážu vyhovieť potrebám každého používateľa. LG-LT1000 je prvý mobilný telefón na svete, ktorý umožňuje sledovať televízne programy a súčasne prijímať hovory. Vybavený je obrazovkou QVGA a funkciou DMB "systém na čipe", ktorá zabezpečuje, že prístroj napriek svojim malým rozmerom a nízkej hmotnosti dokáže efektívne prijímať digitálne televízne vysielanie. Navyše telefón obsahuje moderné multimediálne funkcie, ako je 1,3-megapixelový fotoaparát a prehrávač MP3 na sledovanie televíznych programov.
LG-SV360 je najrýchlejší mobilný telefón na svete, s ktorým sa dajú hrať 3D hry.
LG-KV5500 obsahuje najtenší 5-megapixelový fotoaparát na svete. Mobilný telefón je vďaka inovatívnej konštrukcii "Twist and Slim" s hrúbkou 18 mm naozaj superštíhly! Napriek tomu obsahuje skutočný digitálny fotoaparát CCD s automatickým zaostrovaním a dvojpalcovou obrazovkou LCD QVGA -- podporujúcou úroveň videa pri rýchlosti 30 fps (rámčekov za sekundu). Fotoaparát je vybavený CCD s automatickým zaostrovaním a dvojpalcovou obrazovkou LCD QVGA -- podporujúcou úroveň VGA videa pri rýchlosti 30 fps (rámčekov za sekundu).

menuLevel = 2, menuRoute = hnporadna/informacne-technologie, menuAlias = informacne-technologie, menuRouteLevel0 = hnporadna, homepage = false
01. február 2023 14:17