21.02.2020, 10:39

"Kto je bez chyby? Nikto," povedala Jana Kiššová a oznámila, že bude voliť SaS

  • Poslankyňa odišla zo SaS pred niekoľkými mesiacmi kvôli vnútrostraníckym sporom.
  • Kiššová vo svojom videu zároveň vyzdvihla prácu poslanca Eduarda Hegera z OĽaNO.

Poslankyňa Jana Kiššová, ktorá odišla zo SaS so skupinou okolo Ľubomíra Galka, dnes zverejnila video, v ktorom oznámila, že bude voliť svoju domovsku SaS. 

​Kiššová odišla s galkovcami do Demokratickej strany, ktorej sa dokonca stala volebnou líderkou. Z kandidátky sa však neskôr stiahla a rozhodla sa o parlament nebojovať. 

"Aj keď vo voľbách nekandidujem, stále som občan Slovenska, ktorý tu žije a naďalej chce žiť. A preto otázku koho voliť, samozrejme, intenzívne riešim," povedala vo videu poslankyňa s tým, že sa napokon rozhodla voliť SaS, z ktorej pred časom sama odišla.

"Napriek tomu, že som z tejto strany pred pár mesiacmi odišla. Napriek tomu, že mám stále mnohé výhrady. No kto je bez chyby? Nikto,“ dodala poslankyňa a pripomenula, že stranu spoluzakladala a pomáhala ju budovať. Pochválila aj program SaS, ktorý je podľa nej fakt dobrý. "Ja si želám, aby sa na Slovensku stal realitou," doplnila.

Kiššová vo svojom videu zároveň vyzdvihla prácu poslanca Eduarda Hegera z OĽaNO. Povedala, že keby sa dali voliť dve strany, tak by to dala aj obyčajným. "Toto bohužiaľ ale nejde a preto to ja dám SaSke, no mám vo svojom okolí niekoľko ľudí, ktorí to dajú práve Edovi," uzavrela.

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.