Premeňte veľké dáta na veľké zisky

S rastom vašej firmy rastie aj množstvo dát, ktoré tvoríte. Manažujete tieto dáta efektívne? Naučte sa ich sledovať a využívať v reálnom čase kdekoľvek ste a spoznajte nové úrovne výkonu s riešením SAP S/4HANA.

Premeňte veľké dáta na veľké zisky
Zdroj: SAP

Podnikať inteligentne znamená vedieť pracovať s informáciami. To sa dá len vtedy, ak máte všetky dáta vždy aktuálne a dostupné okamžite. A ak ich viete spracovať a vyťažiť z nich všetku biznis hodnotu. Preto na inteligentné podnikanie potrebujete inteligentný podnikový systém – riešenie SAP S/4HANA. Všetky podstatné informácie sú bezpečne uložené v cloude, z pamäti ich dostávate okamžite a neustále ich pre vás analyzujú systémy využívajúce najmodernejšie technológie ako je machine learning alebo umelá inteligencia.

Premeňte veľké dáta na veľké zisky
Zdroj: SAP

​SAP S/4HANA je inteligentné podnikové riešenie, v ktorom máte všetky dáta na jednom mieste. Viac o SAP S/4HANA sa dozviete tu

SAPerman akadémia je séria náučných videí o inteligentnom podnikaní, v ktorých SAP presale odborník Ján Chovanec vysvetľuje laickým spôsobom moderné podnikateľské technológie a riešenia. Viac sa dozviete vo videu:

(PR)

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.