Obdarujte obchodných partnerov štýlovým darčekom

Pre niekoho je káva symbolom pohody a relaxu, niekomu sa zasa spája s pracovným povinnosťami a obchodnými stretnutiami. Nech už patríte k prvej alebo druhej skupine, káva je nápoj, ktorý mnohým z nás spríjemňuje všedné i sviatočné dni. O to viac by nám preto malo záležať na jej kvalite.

Obdarujte obchodných partnerov štýlovým darčekom
Zdroj: Ebenica.sk

Káva Ebenica: chuť, ktorá zaujme aj tých najnáročnejších

Vďaka veľkému nadšeniu, no predovšetkým dlhoročným skúsenostiam patrí pražiareň kávy EBENICA COFFEE k špičke medzi remeselnými pražiarňami na Slovensku. Už viac ako 10 rokov prináša na domáci trh jednu z najlepších káv, ktoré ocenili aj vo viacerých medzinárodných súťažiach (2013 - Coffee Review, USA, 2019 a 2020 - Great Taste, UK).

Úspechy kávy Ebenica potvrdzuje aj dlhoročná spolupráca s mnohými obchodnými partnermi doma i v zahraničí. Pôvodne rodinná firma je dnes sebestačný a rešpektovaný výrobca kvalitnej výberovej kávy, ktorý ju dodáva aj do kaviarní, reštaurácií a hotelov. Veľmi silné zastúpenie má káva Ebenica aj vo firemnom segmente, ktorému dodáva čerstvo praženú kávu priamo do kancelárií.

Obdarujte obchodných partnerov štýlovým darčekom
Zdroj: Ebenica.sk

Vďaka dizajnovým obalom s praktickým zip-lock uzatváraním sú kávy Ebenica vhodné aj ako darček pod vianočný stromček. Či už hľadáte darčeky pre obchodných partnerov alebo rodinu či príbuzných, stačí navštíviť ich e-shop alebo podnikovú predajňu v Modre a jednoducho si vybrať kávu podľa vlastných predstáv.

Vyberte si svoju kávovú favoritku

Niekto by si mohol myslieť, že káva a e-shop nejdú veľmi dokopy. Stránka www.ebenica.sk vás však okamžite vtiahne do sveta kávy, plného výrazných vôní a lahodných tónov čokolády, orieškov či karamelu. V ponuke tejto slovenskej pražiarne objavíte nielen „tradičné“ kávy s výraznou, horkou chuťou, ale aj „modernejšie“ kávy, ktoré sú charakteristické výraznejšími ovocnými tónmi.

Obdarujte obchodných partnerov štýlovým darčekom
Zdroj: Ebenica.sk

Na ich e-shope objavíte aj bohaté kávové príslušenstvo, dizajnové tričká, šálky a ďalšie darčekové predmety. Ideálnym vianočným tipom je aj darčeková poukážka na nákup kávy, ktorá nepochybne poteší každého kávičkára. A ak by ste mali niekedy cestu okolo Modry, určite odporúčame navštíviť ich podnikovú predajňu, kde vám ochotne pripravia kávu, poradia s výberom či dokonca zabalia a zašlú kuriérom balíček vašim blízkym kdekoľvek na Slovensku. 

(PR)

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.