Prečo je virtuálne sídlo čoraz populárnejšie?

Aj keď sa niektorí ľudia stále oháňajú dôsledkami ekonomickej krízy, ceny za prenájom nehnuteľností sú späť na svojej pôvodnej úrovni. Prenájom kancelárií nie je na trhu s nehnuteľnosťami žiadnou výnimkou. To je hlavný dôvod, prečo si ľudia vyberajú prenájom sídla spoločnosti prostredníctvom virtuálneho sídla – chcú ušetriť. Týmto spôsobom môžu ušetriť aj stovky eur mesačne. Čo je virtuálne sídlo a ako funguje?

Ako môžete ušetriť vďaka virtuálnemu sídlu?

Každá firma musí mať v obchodnom registri zapísané sídlo spoločnosti a práve preto, si niektorí podnikatelia prenajímajú kancelária, aby získali adresu, ktorú si môžu zapísať do ORSR. Spĺňajú všetky zákonné požiadavky, no stojí ich to stovky eur mesačne a pritom často ani kanceláriu nepotrebujú, lebo pracujú z domu alebo v teréne. Vďaka virtuálnemu sídlu získate adresu, ktorú si zapíšete do obchodného registra a zároveň nebudete platiť drahé nájomné za kancelárske priestory, ktoré nepotrebujete.

Koľko stojí prenájom virtuálneho sídla?

Spoločnosť Online Invest vám ponúka prenájom virtuálnej kancelárie už od 11 €/mesačne. Ide o dlhodobý prenájom, takže sa nemusíte obávať toho, že po pár mesiacoch budete musieť hľadať nové sídlo. Priestory, v ktorých sa virtuálne sídlo nachádza vlastní Online Invest resp. ich spriatelené spoločnosti, takže máte dlhodobú garanciu, že vám táto adresa v ORSR ostane.

Aké sú výhody virtuálnej kancelárie?

Výhody registračného sídla či virtuálnej kancelárie sú hlavne v tom, že ušetríte značnú sumu, ktorú môžete následne investovať do rozvoja svojho podnikania. Okrem toho získate sídlo na prestížnej bratislavskej adrese, čo vám hlavne v začiatkoch pomôže zvýšiť vašu dôveryhodnosť, kým si vybudujete svoje renomé. A okrem toho, vedeli ste, že je oveľa menšia pravdepodobnosť toho, že vás navštívi daňová kontrola v Bratislave ako v ostatných okresných mestách?

Kde si môžem prenajať virtuálne sídlo?

Spoločnosť Online Invest ponúka virtuálne sídla na týchto bratislavských adresách:

  • Osadná - od 11 €/mesačne
  • Vyšehradská – od 13 €/mesačne
  • Klincová – od 16 €/mesačne
  • Kopčianska – od 16 €/mesačne
  • Konventná – od 16 €/mesačne
  • Michalská – od 26 €/mesačne

Oslovili vás výhody virtuálne sídla? Využite služby spoločností Online Invest a Company Consulting. 

(pr)

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.