11.02.2018, 00:01

Z Bratislavy do Moskvy sa bude lietať častejšie

V jari pribudnú linky na trase Bratislava – Moskva a späť. Predaj leteniek za výhodné ceny sa už začal.

Z Bratislavy do Moskvy sa bude lietať častejšie

Prvou destináciou za hranicami Ruska, kam začala Pobeda pravidelne lietať, bola Bratislava. Ruská letecká spoločnosť Pobeda, čiže víťazstvo, je dcérskou spoločnosťou skupiny Aeroflot.

„Priame dvojhodinové lety z bratislavského letiska do Moskvy a späť prevádzkuje letecká spoločnosť už od decembra 2015 najmodernejšími lietadlami typu Boeing 737-800 Next Generation s kapacitou 189 cestujúcich,“ uviedla Veronika Ševčíková, hovorkyňa Letiska Milana Rastislava Štefánika.

Z Letiska M. R. Štefánika v Bratislave do Moskvy na letisko Vnukovo sa však už na jar bude lietať častejšie. Pobeda, ktorá momentálne prevádzkuje túto linku trikrát týždenne, už začala predaj leteniek na jarnú a letnú sezónu.

Spoločnosť zároveň oznámila, že od konca apríla do konca mája zvýši počet týchto letov na päť za týždeň. Z Letiska M. R. Štefánika na letisko Moskva-Vnukovo bude lietať trikrát týždenne, a to každý utorok, štvrtok a sobotu. V týždni od 17. apríla pridá lety na tejto trase aj v piatky a nedele. „Cestujúci si tak budú môcť vybrať až z piatich letov týždenne do 26. mája,“ dodala Veronika Ševčíková.

Momentálne je už možné zakúpiť si letenky z Bratislavy do Moskvy a späť na obdobie až do konca októbra 2018 priamo na webovej stránke www.pobeda.aero/en. Jednosmerné letenky sa začínajú na cene 28 eur a spiatočné na cene 56 eur vrátane všetkých poplatkov.

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.