07.03.2019, 11:30

Hľadáte popoludňajší program pre deti? Zvoľte zábavný aj užitočný

Výnos z investície do vzdelania vám asi nikto presne nevypočíta. Napriek tomu vám aj finanční odborníci iste potvrdia, že takáto investícia patrí k tým najlepším, lebo prináša budúcu kvalitu života.

Hľadáte popoludňajší program pre deti? Zvoľte zábavný aj užitočný
Zdroj: Archív Volis Academy

V dnešnej uponáhľanej dobe rodičom nezostáva na deti veľa času. Rodina sa stretáva doma väčšinou len na pár hodín večer. Ako riešiť situáciu, keď žiaci nestačia držať krok so spolužiakmi v niektorých predmetoch? Rodičia si uvedomujú, že deti potrebujú dobré známky, ale hlavne kvalitné vzdelanie. Preto volia možnosť doučovania s profesionálmi.

Záujem o doučovanie detí aj študentov stredných škôl môže potvrdiť aj Peter Lisý, konateľ jazykovej školy VOLIS Academy. „Dnešná doba je veľmi uponáhľaná, a všetci rodičia, ktorí musia pracovať, riešia situáciu, čo s deťmi po vyučovaní. Zároveň veľa rodičov chce, aby ich deti dostávali lepšie vzdelanie ako ponúka štandardný systém. Preto volia možnosť doučovania alebo špeciálnej prípravy – najmä jazykovej,“ v

Vyhrajte 5 x predplatné balíka Digital na rok

Zaregistrujte svoju emailovú adresu cez formulár nižšie a ste v žrebovaní.

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.