StoryEditor

Zarobíte viac ako 1000 eur. Tieto miesta sú teraz voľné

20.05.2015, 19:05
Autor:
redred
HNonline.sk vám v spolupráci s istp.sk prináša prehľad najaktuálnejších voľných pracovných miest, kde máte šancu zarobiť viac ako 1000 eur.

Remeselné profesie

Pozície, na ktoré sa môžu hlásiť klampiari, tesári, sadrokartonisti, maliari, elektrikári, parketári, záhradníci, montéri, zvárači, murári či obkladači. Čaká vás práca na jednozmenný pracovný režim.

Viac TU

Portfólio manažér

Pracovná pozícia, na ktorej vás čaká obchodovanie na finančných trhoch s ohľadom na odporúčania výboru pre investície a investičné zámery, vypracúvanie návrhov portfólia, monitorovanie a riadenie trhových rizík, vyhľadávanie a výber investičných nástrojov, riadenie portfólia a dohľad nad investičným výskumom.

Viac TU


Účtovník

Samostatný účtovník, ktorého náplňou práce bude napríklad príprava a účtovanie podkladov pre účtovníctvo viacerých spoločností. A tiež zabezpečenie a príprava podkladov podľa požiadaviek ekonómky spoločnosti a dodržiavanie stanovených účtovných a daňových termínov.

Viac TU


Procesný inžinier vo výrobnej spoločnosti

Vašou náplňou práce bude monitorovanie interných procesných úkonov vo výrobnej spoločnosti, a tiež analýza efektívnosti jednotlivých procesných úkonov a jej následne vyhodnocovanie.

Viac TU


Electronic Design Support

Pracovná pozícia, na ktorej budete vytvárať a spracovávať elektrotechnickú dokumentáciu pre nové a existujúce projekty v spolupráci s ostatnými R&D oddeleniami (oddelenie konštrukcie, termálneho designu, optického designu, dielňa). Zabezpečovať podporu ostatných oddelení mimo R&D (reklamačné, oddelenie kvality, nákupu, výroba).

Viac TU

Majster (supervízor ) v stavebníctve

Ak máte záujem o túto pozíciu mali by ste vedieť čítať výkresy. Cudzia by vám nemala byť ani izometria. Výhodou je znalosť angličtiny alebo taliančiny.

Viac TU


Vedúci smeny JIT GA (teamleader)

Vašou úlohou bude kontrola dodaného materiálu z materskej firmy, včasné informovanie tímu nakládky o potrebe dodania materiálu navyše či výmena zle dodaného materiálu.

Viac TU


Systémový administrátor - L1

Budete zodpovednosť za aktívne preberanie a riešenie pridelených úloh a vzniknutých incidentov. Pracovať bude aj na sledovaní a údržbe monitoring systému, kontrole jeho funkčnosti, pravidelnom sledovaní a vyhodnocovaní funkčnosti monitorovaných komponentov.

Viac TU


Klientsky pracovník poisťovne

Náplňou práce bude poradenstvo a starostlivosť o klienta.

Viac TU


Inžinier pre cenotvorbu komodít

Pozícia, na ktorej budete pripravovať a stanovovať cenové kalkulácie a ceny určených komodít, či odsúhlasovať cenové kalkulácie so zákazníkmi.

Viac TU

01 - Modified: 2007-06-06 16:25:00 - Feat.: 0 - Title: Mikolaj nikdy nechcel zverejniť mená garantov
01 - Modified: 2022-11-15 07:51:13 - Feat.: - Title: Nezamestnanosť vo Francúzsku mierne klesla, blíži sa ku 14-ročnému minimu 02 - Modified: 2022-10-31 11:40:02 - Feat.: - Title: Zmeny v Zákonníku práce zavedú aj otcovskú dovolenku, novinku prináša zavádzanie smerníc Únie 03 - Modified: 2022-10-22 10:00:00 - Feat.: - Title: Pracujem ako digitálna nomádka, robila som v 78 krajinách. Pripisujem to aj pandémii, hovorí mladá žena 04 - Modified: 2022-10-09 08:59:21 - Feat.: - Title: Rast platov: Najviac si polepšili nízkopríjmoví, Bratislava stráca prvenstvo 05 - Modified: 2022-09-30 10:00:00 - Feat.: - Title: Diskriminácia podľa výšky je nedokázateľný problém. Môže dokonca ovplyvniť aj tvoju kariéru
menuLevel = 1, menuRoute = prakticke-hn, menuAlias = prakticke-hn, menuRouteLevel0 = prakticke-hn, homepage = false
02. december 2022 10:50