StoryEditor

Hľadáte si novú prácu? Toto sú najlepšie ponuky

21.07.2015, 19:05
Autor:
zubzub
HNonline.sk vám v spolupráci s istp.sk prináša prehľad najaktuálnejších zaujímavých voľných pracovných miest.

Šéfkuchár

Vašou úlohou bude riadenie výroby jedál, dodržiavanie HACCP, tvorba jedálneho lístka a kalkulácií, manažovanie personálu, zásobovanie, inventúry, dodržiavanie rozpočtu nákladov výroby.

Ponúkaná mzda: dohodou

Viac TU


HR consultant

Náplňou práce na tejto pozícii bude príprava a realizácia projektov týkajúcich sa získavania, výberu a náborov ľudských zdrojov potrebných k zabezpečeniu potrieb spoločnosti, zodpovednosť za prípravu a implementáciu interných a externých HR, marketingových aktivít súvisiacich so získavaním, výberom a náborom, spracovanie personálnej agendy a komplexná správa osobných zložiek zamestnancov, starostlivosť o zamestnancov - organizácia firemných akcií, atď., neustále zlepšovanie pracovného prostredia, personálne poradenstvo, atď.

Ponúkaná mzda: dohodou

Viac TU


Vedúci cestovnej agentúry

Na tejto pozícii budete viesť a riadiť cestovnú agentúru.

Ponúkaná mzda: dohodou

Viac TU


Časomerač

Náplňou práce bude meranie časov a spracovanie výsledkov na športových podujatiach časomernou a výpočtovou technikou. Práca s IT technikou a jej ovládanie. Inštalácia, nastavenie a ovládanie časomerných zariadení, počítačov a programov na spracovanie výsledkov.

Ponúkaná mzda: dohodou

Viac TU


Mitarbeiter im Verkäuferservice im Home Office

Das Team des Verkäuferservice arbeitet international, bietet Ihnen die hervorragende Gelegenheit, sich aktiv bei der Betreuung unserer Verkäufer einzubringen und erlaubt Ihnen dabei, die tägliche Arbeit von Zuhause durchzuführen.

Ponúkaná mzda: dohodou

Viac TU


Riadiaci pracovník (manažér) v oblasti marketingu

Vašou úlohou bude organizácia eventov a divadelných predstavení, komunikácia a realizácia stretnutí s médiami, klientmi, dodávateľmi a reklamnými angentúrami, realizácia marketingovej stratégie firmy.

Ponúkaná mzda: dohodou

Viac TU


Pracovník/manažér vo výrobe reklamy a digitálnej tlače

Na tejto pozícii vás čaká administratívna práca spojená prijatím a expedovaním objednávok (evidencia objednávok, kontaktovanie a informovanie zákazníka o priebehu realizácie jeho objednávky) a podobne.

Ponúkaná mzda: dohodou

Viac TU


Pracovník v oblasti reklamy, marketingu a obchodu

Pracovné miesto je určené pre znevýhodnených uchádzačov o zamestnanie.

Ponúkaná mzda: dohodou

Viac TU


Dentálny hygienik

Náplňou práce je dentálna hygiena.

Ponúkaná mzda: dohodou

Viac TU


Poistný poradca/finančný manažér

Náplňou práce bude obchodná a poradenská činnosť v oblasti financií ako je poisťovníctvo, bankovníctvo a zhodnotenie financií.

Ponúkaná mzda: dohodou

Viac TU

Zdroj: www.istp.sk

01 - Modified: 2007-07-28 11:58:00 - Feat.: 0 - Title: V roku 1948 vznikla v Bratislave Slovenská národná galéria
01 - Modified: 2022-11-15 07:51:13 - Feat.: - Title: Nezamestnanosť vo Francúzsku mierne klesla, blíži sa ku 14-ročnému minimu 02 - Modified: 2022-10-31 11:55:47 - Feat.: - Title: Pre zamestnávateľov vek nie je len číslo. Starší ľudia sú najčastejšie diskriminovaní na trhu práce 03 - Modified: 2022-10-31 11:40:02 - Feat.: - Title: Zmeny v Zákonníku práce zavedú aj otcovskú dovolenku, novinku prináša zavádzanie smerníc Únie 04 - Modified: 2022-10-22 10:00:00 - Feat.: - Title: Pracujem ako digitálna nomádka, robila som v 78 krajinách. Pripisujem to aj pandémii, hovorí mladá žena 05 - Modified: 2022-10-09 08:59:21 - Feat.: - Title: Rast platov: Najviac si polepšili nízkopríjmoví, Bratislava stráca prvenstvo
menuLevel = 1, menuRoute = prakticke-hn, menuAlias = prakticke-hn, menuRouteLevel0 = prakticke-hn, homepage = false
04. december 2022 19:56