Reuters

Tatarov gól v presilovke Detroitu nestačil, prehral s Bostonom

14.12.2017, 06:46
Slovenský hokejista Tomáš Tatar strelil v noci na štvrtok svoj deviaty gól v prebiehajúcej sezóne zámorskej NHL.

V 30. minúte ním počas presilovky otvoril skóre duelu Detroit - Boston, jeho Red Wings však napokon podľahli 2:3 po predĺžení.

Brankár Jaroslav Halák absolvoval takmer polovicu duelu medzi jeho tímom New York Islanders a Dallasom, z bránky ho "vyhnal" v čase 29:21 min Jamie Benn. Po štvrtom inkasovanom góle Halák prepustil miesto Thomasovi Greissovi.

Vancouver utrpel debakel pred vlastnými fanúšikmi, Nashvillu podľahol 1:7.

NHL - výsledky:

New York Islanders - Dallas 2:5 /za domácich Halák chytal do 30. minúty, po štvrtom góle ho nahradil Greiss/, Ottawa - New York Rangers 3:2, Detroit - Boston 2:3 pp /za domácich Tatar 1+0/, Vancouver - Nashville 1:7

01 - Modified: 2024-03-05 08:39:10 - Feat.: - Title: Trosky vystreľovali do vzduchu. Viacero výbuchov a požiar zasiahli predmestie na severe Detroitu 02 - Modified: 2024-01-14 06:13:37 - Feat.: - Title: Tatar a Nemec pomohli k triumfom svojich tímov, série Seattlu a Edmontonu 03 - Modified: 2024-01-05 06:21:41 - Feat.: - Title: Tatar dal štvrtý gól v sezóne, Seattle ťahá sériu šiestich víťazstiev 04 - Modified: 2023-12-30 06:50:04 - Feat.: - Title: Nemec a Tatar slávili v NHL tretí triumf za sebou, Fehérváry sa zranil po náraze na mantinel 05 - Modified: 2023-08-09 20:13:17 - Feat.: - Title: Tomáš Tatar sa stal hokejistom roka: Je to výsledok kolektívneho úsilia
18. apríl 2024 05:41