Sekera pridal svoj deviaty gól v sezóne

08.02.2014, 06:56

Hokejista Andrej Sekera prispel svojim deviatym gólom v sezóne k víťazstvu Caroliny Hurricanes nad Floridou Panthers 5:1. Slovenský obranca, ktorý má na konte v kanadskom bodovaní aj 23 asistencií, skóroval počas presilovej hry.

Hokejisti momentálne druhého najlepšieho tímu NHL z Chicaga prehrali v defenzívne ladenom stretnutí na ľade Phoenixu Coyotes 0:2. Za "kojotov" skórovali v početnej prevahe Keith Yandle a Radim Vrbata, pričom brankár Mike Smith mal 29 úspešných zákrokov a zaznamenal svoje 26. čisté konto v kariére. Slovenskí útočníci v drese Blackawks Marián Hossa a Michal Handzuš si štatistiku kanadského bodovania nevylepšili.

Z víťazstva sa netešil ani ďalší slovenský legionár Martin Marinčin. Obrana Edmotonu Oilers síce odohral necelých 22 minút s jedným mínusovým bodom na konte, ale "olejári" prehrali v New Jersey 1:2 po predĺžení.

Výsledky - NHL:

New Jersey - Edmonton 2:1 pp, Pittsburgh - NY Rangers 3:4 pp a sn, Carolina - Florida 5:1 /za domácich Sekera 1+0/, Phoenix - Chicago 2:0, San Jose - Columbus 3:2 v 3. tretine

01 - Modified: 2006-01-12 22:00:00 - Feat.: 0 - Title: Kaučuk je nedostatkový tovar
01 - Modified: 2023-06-26 14:06:07 - Feat.: - Title: 14-ročný Alex, ktorý plánoval útok sekerou na škole, spoznal svoj trest. Okrem väzenia mu nariadili aj psychiatrické liečenie 02 - Modified: 2022-11-08 16:57:26 - Feat.: - Title: Po Bratislave sa pohyboval muž so sekerou v ruke. Zastavil ho až policajný pes 03 - Modified: 2022-11-03 12:16:35 - Feat.: - Title: Tínedžer behal po škole v Novákoch so sekerou. Prípad preberá NAKA 04 - Modified: 2022-10-19 18:08:19 - Feat.: - Title: Ôsmak, ktorý chcel vraždiť sekerou bude stíhaný väzobne, rozhodol súd. Cielil na spolužiakov a učiteľov 05 - Modified: 2022-10-19 15:13:19 - Feat.: - Title: Len 14-ročného žiaka, ktorý chcel vraždiť sekerou v škole, eskortovali na súd. Prokurátor chce väzbu
03. máj 2024 15:55