Jurčo spečatil výhru Detroitu. Gólom do prázdnej bránky

30.09.2014, 07:35
tasr, stltasr, stl

Slovenský hokejista Tomáš Jurčo pomohol jedným gólom k víťazstvu Detroitu nad Torontom v prípravnom zápase NHL. Dvadsaťjedenročný krídelník 84 sekúnd pred koncom duelu pri power play súpera poslal puk do prázdnej bránky hostí a spečatil tak triumf domácich Red Wings 3:0.

Jurčo strávil na ľade vyše 14 minút a na bránku Maple Leafs vyslal celkovo tri strely. V útoku si zahral s krajanom Tomášom Tatarom, ktorý odohral 16:35 min a rovnako ako Jurčo si pripísal do štatistík jednu plusku.

Tomáš Jurčo (v strede) sa teší z gólu so svojím krajanom Tomášom Tatarom.

Zo Slovákov sa v noci na utorok predstavil ešte Marko Daňo, jeho Columbus vyhral v Nashville takisto 3:0. Mladý slovenský útočník sa počas takmer 13 odohratých minút prezentoval tromi streleckými pokusmi.

Výsledky:

NY Rangers - Philadelphia 6:3, Detroit - Toronto 3:0 (JURČO za domácich 1+0), Minnesota - Pittsburgh 4:1, Nashville - Columbus 0:3, Dallas - Florida 5:4, Edmonton - Winnipeg 3:1, Vancouver - Arizona 2:4

01 - Modified: 2006-10-30 22:00:00 - Feat.: 0 - Title: Smer sľúbil lekárom "masívne zvýšenie platov"
01 - Modified: 2024-04-24 19:18:50 - Feat.: - Title: Nitra je novým majstrom hokejovej Tipos extraligy. Porazila Spišskú Novú ves a získala titul 02 - Modified: 2024-04-26 09:39:49 - Feat.: - Title: Šatan: Všetci slovenskí hrači z AHL sú pre nás zaujímaví. Z Česka chcem päť hokejistov 03 - Modified: 2024-04-26 09:38:42 - Feat.: - Title: MS v hokeji: Čo čakať od výrazných posíl z NHL? Na veľký tlak sú títo borci pripravení, tvrdí expert 04 - Modified: 2024-04-26 09:42:27 - Feat.: - Title: Napraví si chuť vďaka duelom na MS? Osvedčené meno Ramsayho tímu môže ukázať, že si zaslúži viac šancí v NHL 05 - Modified: 2024-04-21 16:18:04 - Feat.: - Title: Hokejisti do 20 rokov skončili na domácom turnaji štvrtí. Mnohí ešte také náročné zápasy nehrali, tvrdí Štrbák
27. apríl 2024 01:03