Gáborík pomohol gólom Columbusu k výhre nad Vancouverom

21.10.2013, 07:07

Útočník Marián Gáborík prispel v noci na pondelok gólom k výhre Columbusu nad Vancouverom 3:1. Bola to zároveň jeho jediná strela na bránku súpera počas takmer 18 minút, ktoré strávil na ľade. Pre slovenského reprezentanta to bol v prebiehajúcej sezóne tretí presný zásah a s ôsmimi bodmi je na čele kanadského bodovania mužstva. Okrem gólu sa prezentoval aj jedným plusovým bodom.

V ďalších zápasoch Winnipeg podľahol doma Nashville 1:3 a Anaheim zdolal Dallas 6:3, hoci po prvej tretine prehrával 1:3. Štyri body za "káčerov" dosiahol Ryan Getzlaf (1+3), tri Corey Perry (2+1) a vyhlásili ich za prvú a druhú hviezdu zápasu.

Columbus - Vancouver 3:1 (za domácich GÁBORÍK 1+0), Winnipeg - Nashville 1:3, Anaheim - Dallas 6:3

01 - Modified: 2005-08-01 15:53:00 - Feat.: 0 - Title: MVNT: Spracovatelia tatranskej kalamity by mali zhodnotiť svoj podiel na požiari
01 - Modified: 2018-04-22 05:39:26 - Feat.: - Title: Postup Bostonu sa zatiaľ nekoná, Washington otočil sériu 02 - Modified: 2018-04-04 05:27:25 - Feat.: - Title: Pánik aj Tatar gólmi pomohli svojim tímom k víťazstvu. Chára s mínuskami 03 - Modified: 2017-12-17 20:33:02 - Feat.: - Title: Gáborík hral tisíci duel NHL. Ako siedmy Slovák 04 - Modified: 2017-12-01 05:56:28 - Feat.: - Title: Gáborík strelil prvé dva góly sezóny. Vyhlásili ho za hviezdu zápasu 05 - Modified: 2017-11-25 08:03:54 - Feat.: - Title: Gáborík sa vrátil po zranení do NHL, prihral na jeden gól
08. máj 2024 18:43