Torres dal gól v poslednej minúte. A Chelsea zdolala rivala

27.10.2013, 18:35

V prvom nedeľnom zápase 9. kola najvyššej anglickej futbalovej ligy zvíťazil Sunderland nad Newcastlom 2:1. Prvú výhru domácich v sezóne zabezpečil striedajúci Talian Fabio Borini v 84. minúte.

Víťazstvo 2:1 nad Manchestrom City vrátilo londýnsku Chelsea na druhú priečku tabuľky. O tom, že tri body zostanú na Stamford Bridge rozhodol v poslednej minúte riadneho hracieho času španielsky útočník Fernando Torres.

Premier League - 9. kolo:
      AFC Sunderland – Newcastle United 2:1 (1:0)
      Góly: 5. Fletcher, 84. Borini – 57. Debuchy

Chelsea Londýn – Manchester City 2:1 (1:0)
      Góly: 33. Schürrle, 90. Torres – 49. Agüero     Swansea City – West Ham United 0:0

Tottenham Hotspur – Hull City 1:0 (0:0)
      Gól: 80. Soldado (11m)

01 - Modified: 2005-08-10 22:00:00 - Feat.: 0 - Title: Skanska BS bude raziť vo Fínsku
01 - Modified: 2024-01-25 15:04:47 - Feat.: - Title: Tí, čo zosadili z trónu Man City. Biely balet sa pretancoval k ďalšiemu triumfu, dosiahol rekordný obrat 02 - Modified: 2024-01-03 14:48:12 - Feat.: - Title: Chcú sa s ním fotiť aj hráči Premier League. Anglický stredoškolák je nová senzácia vo svete športu 03 - Modified: 2023-12-28 12:14:27 - Feat.: - Title: Manchestrom sa podľa meteorológov pravdepodobne prehnalo tornádo, aerolinky rušia lety 04 - Modified: 2023-11-28 21:03:25 - Feat.: - Title: Otec rozhodol finále Ligy majstrov. Jeho syn má teraz na svedomí ďalší výnimočný futbalový zápis 05 - Modified: 2023-11-03 14:33:47 - Feat.: - Title: Slovenský gólman podáva famózne výkony, fanúšikovia ho milujú. Nastal Dúbravkov čas na zmenu dresu?
24. apríl 2024 03:19