Gáborík vs. Hossa a Handzuš. O finále rozhodne až siedmy zápas

31.05.2014, 07:44

Hokejisti Chicaga zvíťazili v šiestom finálovom súboji play off Západnej konferencie NHL nad Los Angeles tesne 4:3 a stav série vyrovnali na 3:3. O súperovi New Yorku Rangers vo finále Stanleyho pohára tak rozhodne až nedeľňajší siedmy zápas.

Hrdinom šiesteho duelu sa stal Patrick Kane, ktorý necelé štyri minúty pred koncom rozhodol o triumfe Blackhawks. Celkovo sa na víťazstve svojho tímu podieľal dvomi presnými zásahmi a jednou asistenciou. Slovenskí hokejisti vyšli v noci na sobotu bodovo naprázdno. V drese LA odohral Marián Gáborík 18:02 min, pripísal si štyri neúspešné strelecké pokusy a jeden mínusový bod. Na strane hostí Marián Hossa počas 20:33 minút zaznamenal tri strely, Michal Handzuš odohral viac ako deväť minút a mal jednu mínusku.

NHL - play off

Západná konferencia - finále, 6. zápas:

Los Angeles - Chicago 3:4

stav série: 3:3

01 - Modified: 2006-06-07 22:00:00 - Feat.: 0 - Title: Lex a Mečiar
01 - Modified: 2024-04-06 10:30:00 - Feat.: - Title: Neuveriteľná lúpež ako z akčného filmu. Zlodeji v Los Angeles ukradli 30 miliónov dolárov v hotovosti 02 - Modified: 2024-01-23 13:06:31 - Feat.: - Title: FOTO Nová bizarná atrakcia v Chicagu. Ľudia sa idú zblázniť za potkaňou dierou v chodníku, navštevujú ju davy 03 - Modified: 2024-01-23 06:56:49 - Feat.: - Title: Muž podozrivý zo zabitia ôsmich ľudí na predmestí Chicaga sa zastrelil 04 - Modified: 2023-12-23 07:55:44 - Feat.: - Title: Slafkovský strelil víťazný gól, Montreal zdolal Chicago 05 - Modified: 2023-12-13 22:21:47 - Feat.: - Title: Židovskí aktivisti zablokovali diaľnicu v Los Angeles počas rannej špičky, požadujú prímerie v Pásme Gazy
26. apríl 2024 15:01