Lalkovič zariadil v Anglicku triumf svojho tímu

19.11.2013, 06:59

Slovenský futbalový reprezentant do 21 rokov Milan Lalkovič prispel v dohrávke 16. kola tretej najvyššej anglickej súťaže k víťazstvu svojho tímu FC Walsall na domácom trávniku nad Peterboroughom 2:0 presným zásahom a gólovou prihrávkou.

Dvadsaťročný hráč londýnskej Chelsey, ktorý je na hosťovaní vo Walsalle do konca januára, otvoril skóre duelu v 26. minúte a pridal tak druhý presný zásah v tejto sezóne. Slovenský krídelník mal prsty aj v presnom zásahu spoluhráča Sawyersa zo 68. minúty, keď gólová prihrávka prišla práve z jeho kopačky. Lalkovič odohral celý duel a bol strelecky najaktívnejším hráčom zápasu, keď súperovu bránku ohrozil až šesťkrát.

výsledok:
FC Walsall - Peterborough 2:0 /M. Lalkovič odohral celý duel a v 26. minúte dal gól/

01 - Modified: 2005-09-19 11:36:03 - Feat.: 0 - Title: Fanoušci Sparty napadli trenéra Hřebíka i hráče
01 - Modified: 2023-08-19 16:00:10 - Feat.: - Title: Guardiola kritizuje rekordné prestupové výdavky Chelsea 02 - Modified: 2022-05-08 11:31:24 - Feat.: - Title: Nová éra. Abramoviča mení v Chelsea americký miliardár 03 - Modified: 2022-02-26 19:04:28 - Feat.: - Title: Abramovič sa rozhodol zveriť vedenie klubu nadácii. Vo funkcii strávil takmer 20 rokov 04 - Modified: 2021-10-21 20:23:00 - Feat.: - Title: Problémy Chelsea po štyroch góloch. Werner a Lukaku budú chýbať, vie kouč 05 - Modified: 2021-02-14 20:42:09 - Feat.: - Title: Modrý paradox. Chelsea je v zisku 40 miliónov
20. apríl 2024 00:17