Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
30.04.2014, 16:03

Slovan rokuje s ďalšími hráčmi. Chce aj Šatana

Slovenský účastník Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) Slovan Bratislava má pred budúcou sezónou pod zmluvou aktuálne šestnásť hráčov. Klub vedie rokovania o ďalšej spolupráci s Jaroslavom Janusom a Jurajom Mikúšom, Michel Miklík a Michal Vondrka sa majú vyjadriť k návrhom nových zmlúv. Manažment má záujem aj o zotrvanie Miroslava Šatana, informoval klubový web.

Miklík i Vondrka dostali návrhy nových kontraktov prostredníctvom svojich agentov, no obaja sa údajne rozhodli oznámiť definitívu až po skončení MS, kde by mali obliecť dresy svojich národných tímov. Manažment má samozrejme záujem aj o služby Miroslava Šatana, ktorého by rád videl v kádri už pred začiatkom budúceho ročníka KHL.

Po 1. máji budú jednotlivé tímy KHL v súlade s príslušným reglementom súťaže môcť začať zverejňovať informácie o podpisoch kontraktov s novými hráčmi.

Slovan má pre novú sezónu KHL pod zmluvou obrancov Jána Brejčáka, Patrika Lužu, Vladimíra Mihálika, Tomáša Mojžíša, Michala Sersena, Jonathana Sigaleta, Martina Štajnocha, útočníkov Martina Bakoša, Milana Bartoviča, Mária Bližňáka, Libora Hudáčka, Andreja Kudrnu, Richarda Mráza, Petra Ölveckého, Miroslava Preisingera a Andreja Šťastného.

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.