Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
28.01.2016, 13:11

Lintner spochybnil licenciu pre Poprad

Richard Lintner spochybnil platnosť licencie pre najvyššiu slovenskú súťaž klubu HK Poprad, ktorú prednedávnom odobril Výkonný výbor Slovenského zväzu ľadového hokeja (SZĽH).

Riaditeľ Pro-Hokeja má mať dôkazy o tom, že "kamzíci" neplnia zmluvné záväzky voči trom svojim bývalým hráčom na základe exekučných konaní a príkazov v čase po udelení licencie. Informuje o tom štvrtkové vydanie denníka Šport.

O ďalšom osude porpadského klubu by malo rozhodnúť už v utorok zasadnutie trojčlenného senátu Pro-Hokeja. To má funckiu rozhodujúceho disciplinárneho i športovotechnického orgánu najvyššej slovenskej súťaže.

"Môžeme, i keď by sme neradi, potrestať popradský klub zastavením možnosti prestupov až po zastavenie jeho činnosti. Teoreticky až po vylúčenie zo súťaže. Na to posledné však podľa stanov zväzu my nemáme právo," uviedol pre Šport Lintner.

 

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.