Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
18.07.2016, 18:56

Škrtel po útokoch v Turecku: Možno bola chyba sem prestúpiť

Po pokuse o vojenský prevrat v Turecku Škrtel premýšľa, či odchodom do Fenerbahce Istanbul urobil dobre.

Škrtel po útokoch v Turecku: Možno bola chyba sem prestúpiť
Zdroj: Reuters

Dlhoročný stopér Liverpoolu Martin Škrtel sa rozhodol v letnej pauze po ôsmich rokoch z mesta Beatles odísť. Po piatkovom pokuse o vojenský prevrat v Turecku, po ktorom zomrelo 265 ľudí premýšľa slovenský kapitán, či odchodom do Fenerbahce Istanbul urobil dobre.

Dôrazný tridsaťjedenročný stopér stratil po zranení a príchode kouča Jürgena Kloppa miesto v základnej zostave Liverpoolu, preto sa pred týždňom rozhodol vyriešiť svoju situáciu odchodom do Istanbulu. Teraz však priznáva, že sa mu hlavou preháňajú myšlienky, či je to dobre.

"Nebudem klamať. Myšlienky po zistení, čo sa v Turecku deje boli všelijaké. Prešlo mi hlavou aj to, prečo som vôbec z Liverpoolu odchádzal. Navyše som tu teraz sám bez rodiny, o to intenzívnejšie ma prepadali rôzne pocity," povedal Škrtel serveru pluska.sk.

"Chcem, aby sme boli čo najskôr spolu. Som zatiaľ na hoteli, kde som sa všetko dozvedal z televízie. Ale hneď, keď mi dajú vlastný byt, urobím všetko pre to, aby prišli čo najskôr," doplnil slovenský stopér.

Väčší strach než on o neho vraj mali jeho príbuzní. "Všetci mi volali a každého som upokojoval, že u nás je všetko v poriadku. Ale rozhodne nebolo nič príjemné sedieť na izbe a pozerať, čo sa okolo vás všetko deje," priznal Škrtel.

Okrem toho, že klub v sobotu zrušil tréning aj prípravný zápas žiadny osobitný režim vo Fenerbahce nenastal.
"Mám svojho šoféra, ktorý ma všade vozí, takže spolieham na to, že vie, čo robí. Ja ale rovnako nemám zatiaľ čas sa niekde v Istanbule prechádzať. To budem až s rodinou,ale určite budeme opatrní," dodal Škrtel.

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.