06.08.2019, 12:26

Súťaž DOD Markíza

Osobitné podmienky a pravidlá súťaže Súťaž na DOD Markíza

Súťaž DOD Markíza
Zdroj: MAFRA
 1. Tieto osobitné podmienky a pravidlá sa týkajú súťaže s názvom (Súťaž na DOD Markíza) (ďalej ako "Súťaž"). Usporiadateľom Súťaže je spoločnosť MAFRA Slovakia Print, s.r.o., so sídlom Nobelova 34, 836 05 Bratislava, Slovensko, IČO: 51 904 446, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel Sro, vložka č. 130852/B (ďalej ako "Usporiadateľ"). Usporiadateľ je vydavateľom týždenníka Eurotelevízia (ďalej ako "Eurotelevízia").

 

 1. Tieto osobitné podmienky a pravidlá Súťaže sú súčasťou všeobecných Podmienok a pravidiel súťaží organizovaných spoločnosťou MAFRA Slovakia Print, s.r.o. a spoločne tvoria Štatút súťaže (ďalej spoločne ako "Podmienky a pravidlá"). V prípade rozporu medzi všeobecnými Podmienkami a pravidlami súťaží organizovaných spoločnosťou MAFRA Slovakia Print, s.r.o. a týmito osobitnými podmienkami a pravidlami Súťaže majú prednosť tieto osobitné podmienky a pravidlá Súťaže.

 

 1. Predmetom Súťaže je šanca na získanie niektorej z viac ako päťdesiatich výhier uvedených nižšie, pričom konkrétna výhra pre účastníka Súťaže bude určená prostredníctvom osobitného výherného kolesa, ktoré uvedie do pohybu účastník Súťaže, a za podmienok uvedených nižšie.

 

 1. Súťaž sa uskutoční 17. augusta 2019 na Dni otvorených dverí televízie Markíza.

 

 1. Podmienkou účasti v Súťaži je okrem všeobecných podmienok zakúpenie ročného alebo polročného alebo štvrťročného predplatného týždenníka Eurotelevízia v deň konania Súťaže v stánku Usporiadateľa a zároveň jeho zaplatenie Usporiadateľovi priamo na mieste v stánku Usporiadateľa.

 

 1. Výhry sú uvedené priamo na kolese vo výsekoch kolesa. Účastník Súťaže, ktorý splnil všeobecné a osobitné podmienky účasti v Súťaži, má právo roztočiť koleso. Súčasťou kolesa je aj ukazovateľ, ktorý po zastavení kolesa bude ukazovať na výsek kolesa, na ktorom je uvedená výhra. Účastník Súťaže získa tú výhru, na ktorú ukazuje ukazovateľ po zastavení kolesa. Účastník Súťaže nemá nárok na konkrétnu výhru, výhru určuje vždy ukazovateľ pri zastavení kolesa. V prípade, ak daná výhra nie je k dispozícií, je účastník Súťaže oprávnený roztočiť koleso ešte raz, pričom tento postup sa bude opakovať až dovtedy, dokým ukazovateľ nebude po zastavení kolesa ukazovať na takú výhru, ktorú má Usporiadateľ ešte k dispozícií.

 

 1. Zoznam výhier je nasledovný, pričom ak (i) je nižšie uvedený vyšší počet niektorej výhry, môže účastník Súťaže vyhrať iba jeden kus z danej výhry, a zároveň ak (ii) nie je nižšie špecifikovaná konkrétna značka a/alebo typ výhry (produktu), určuje ju jednostranne Usporiadateľ na základe vlastného rozhodnutia, a zároveň ak (iii) je v rámci jednej výhry viacero produktov, zloženie daného balíčka určuje Usporiadateľ na základe vlastného rozhodnutia, pričom (iv) počet výhier je obmedzený a nebude priebežne dopĺňaný:

 

 • 10 rozličných kníh vydaných spoločnosťou MAFRA Slovakia, a.s. v rámci edície Evitovky spolu v cene 108,90 € (1ks v cene 9,99 € alebo 12,99€)
 • 5x kniha "Mengele. Úplný životný príbeh" vydaná spoločnosťou Citadella Publishing, s.r.o. spolu v cene 99,50 € (1ks v cene 19,90 €)
 • 5x kniha "Kozmetika hrou" vydaná spoločnosťou Albatros Media Slovakia s.r.o. v edícii Lindeni spolu v cene 59,95 € (1ks v cene 11,99 €)
 • 5x kniha "Sviňa" vydaná spoločnosťou IKAR, a.s. spolu v cene 64,50 € ( 1ks v cene 12,90 €)
 • 2x predplatné niektorého z časopisov Téma, Evita Magazín alebo Čarovné Slovensko vydávaných spoločnosťou MAFRA Slovakia, a.s. podľa vlastného výberu
 • 5x DVD s filmom "Všetko alebo nič" spolu v cene 19,95 € (1ks v cene 3,99 €)
 • 3x 1+1 lístok do kina na film určený Usporiadateľom
 • 5x sprchový gél FA spolu v cene 7,50 € (1ks v cene 1,50€)
 • 2x maslovnička Tescoma spolu v cene 8,40 € (1ks v cene 4,20 €)
 • 2x forma na bábovku Tescoma spolu v cene 27 € (1ks v cene 13,50 €)
 • 2x varecha Tescoma spolu v cene 5,80 € (1ks v cene 2,90 €)
 • 2x šlahacia metla Tescoma spolu v cene 17€ (1ks v cene 8,50 €)
 • 3x balíčky obsahujúce rôzne produkty značky Alpa
 • 1x finančná výhra 250 €
 • 1x finančná výhra 500 €

 

 1. Z peňažných výhier, ktorých hodnota presahuje 350,00 EUR, Usporiadateľ zrazí a odvedie daň z príjmov podľa §43 ods. 3 písm. a) zákona o dani z príjmov a výhercovi bude vyplatená výhra vo výške po odpočítaní zrazenej dane z príjmov. Daň z príjmov z nepeňažných výhier, ktorých hodnota presahuje 350,00 EUR, je povinný odviesť výherca, pričom hodnota jednotlivých nepeňažných výhier je uvedená v bode 7 týchto osobitných podmienok a pravidiel.

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.