Komiksoví hrdinovia od Marvelu sú vo filmoch zaručeným kasovým trhákom. Kapitána Amerika, jedného z najstarších marvelovských hrdinov, si obľúbili čitatelia komixov už v štyridsiatych rokoch. Vo filme pospájali režiséri - bratia Anthony a Joe Russooví, tých najobľúbenejších hrdinov a za 250 miliónov dolárov vznikol superhrdinský film. Celosvetovo zarobil 1,15 miliardy dolárov, čo ho vynieslo na prvé miesto v tohtoročnom rebríčku. Na Slovensku však superpomstitelia Avengers nepritiahli do kín až toľko divákov. Film zarobil 487-tisíc eur, čo ho zaraďuje až na 15. miesto v tohtoročnom rebríčku podľa dosiahnutých tržieb.Buena Vista
StoryEditor

„Bola som zdrvená, že zomrel.“ Serena Williamsová možno omylom vyzradila dej nových Avengers

01.03.2019, 09:08
Zvoní prvému Avengerovi umieračik?

Virálne video, zverejnené na sociálnej sieti Instagram zachytáva slávnu tenistku Serenu Williamsovú, ako prezrádza kľúčový dejový zvrat pripravovaného filmu Avengers a jej kamarátku, ktorá ju napomína kvôli tomu, že informácie majú byť neverejné.

Rozhovor obsahuje možné vyzradenie kľúčovej časti deja snímky Avengers: Endgame. Ten bude uvedený do slovenských kín 25. apríla.

Trailer k filmu si pozrite vo videu:

Tenistka Serena Williamsová si chcela len nakrútiť video z nedeľného oscarového ceremoniálu a zverejniť ho na svojom účte na Instagrame. Rozhodne však nemohla tušiť, aký rozruch tým spôsobí.

Komu možno zvoní umieračik?

Na inkriminovanom krátkom videu si Serena nakrúca herca Chrisa Evansa, ktorý hrá vo filme postavu Captain America, prvého Avengera. Na videu je jasne počuť, ako Serena hovorí, že "bola zdrvená, keď v tom filme, v Avengers, umrel."

Jej kamarátka ju vzápätí napomína s tým, že informácia je tajná. Netrvalo dlho a tenistka video zo svojho účtu odstránila. To už ho však mali v rukách fanúšikovia.

V filme Avengers: Endgame možno očakávať, že sa Captain America stane vodcom bojovníkov proti šialenému titanovi Thanosovi. Jeho smrť by však aspoň po praktickej stránke taká šokujúca nebola.

Smrť ako možné riešenie

Chris Evans je spolu s Robertom Downeym Jr. (Iron Man) a Chrisom Hemsworthom (Thor) najstarším členom MCU. Tento rok jeho herecký kontrakt s Marvelom vyprší, takže v tomto prípade vyzerá byť jeho smrť ako pomerne jednoduché riešenie, ako mu zmluvu nepredlžovať.

Aj tak je však treba brať príspevok Sereny Williamsovej s určitou rezervou. Je totiž pravdepodobné, že si športovkyňa udalosti poplietla. To by nebolo prekvapujúce vzhľadom na to, že na konci snímky Avengers: Infinity War sa prevažná polovica hrdinov rozpadne na prach.

Na druhej strane je množné, že Williamsová, ktorá sa už nejakú dobu pohybuje v Hollywoode, dej dopredu pozná. Kde je v tomto prípade pravda však nakoniec ukáže až premiéra, ktorá je naplánovaná na koniec apríla.

01 - Modified: 2022-04-02 04:00:00 - Feat.: - Title: Bruce Willis končí s hereckou kariérou. Idol žien má vážne zdravotné problémy 02 - Modified: 2022-03-29 08:42:12 - Feat.: - Title: Štýlové modely Rolls-Royce skončia bez nástupcov. Pozornosť preberá elektromobil 03 - Modified: 2022-01-20 08:53:10 - Feat.: - Title: Koniec kráľovského motora. BMW tento rok pošle do dôchodku špičku ponuky 04 - Modified: 2022-01-11 11:04:59 - Feat.: - Title: Emisné normy v akcii. Peugeot, Citroën i Opel ukončujú predaj ľahkých spaľovacích dodávok 05 - Modified: 2022-02-03 09:06:05 - Feat.: - Title: Koniec jednej éry. BlackBerry necháva časť svojich mobilov napospas osudu
menuLevel = 2, menuRoute = style/kultura, menuAlias = kultura, menuRouteLevel0 = style, homepage = false
04. október 2022 15:41