StoryEditor

Tento telefón je dobrou voľbou do 300 eur

08.03.2019, 23:01
Moto G7 Plus je tu pre tých, ktorí si chcú užiť dobrý telefón a neminúť naň celú výplatu. 

Motorola aktuálne nevyrába prestížne smartfóny klasifikované ako „vlajková loď" roka. Namiesto toho sa vybrala strednou cestou a za svoju misiu si vzala prinášať tie najlepšie možnosti v pomere k nižšej cene. V tomto zmysle sa nesie najmä línia Moto G, ktorá často prináša nadmieru rozumné voľby.

Aktuálne má byť hviezdou Moto G7 Plus. Vzali sme si ju na mušku a fungovali sme s ňou asi dva týždne. Máme celkom jasný názor.

Dizajn už poznáme

V duchu svojho predchodcu Moto G6 Plus prichádza Moto G7 Plus v podobných krivkách a vyhotovení. Sklenený zadný kryt a kovové rámiky pôsobia na svoju triedu dosť vyspelo. Žiaden plast či starodávny dizajn neubližujú tomuto zariadeniu.

HN/Pavol Funtál

​Hoci na skle sa výrazne zachytávajú odtlačky prstov, je to rovnako problém aj telefónov nad tisíc eur. Zadný kryt Moto G7 Plus je zakrivený tak, aby vám dobre padol do rúk. Na zadnej strane sa nachádza priehlbina, ktorá hrdo nesie logo Motoroly v podobe „M“. Nejde však (len) o dizajnový prvok, ale v skutočnosti je to čítačka odtlačkov prstov.

Pracovala väčšinou bleskovo, len z času na čas ste prst museli priložiť opätovne. Smartfón však môžete odomknúť aj pomocou odomykania tváre. Kombinácia týchto dvoch biometrických prvkov vám potom zaručí, že tieto dve technológie sa budú predbiehať, ktorá skôr poskytne prístup do zariadenia.

...

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 85% na dočítanie.
23. máj 2022 13:14