StoryEditor

Prvý 97-palcový model OLED televízora. Na výstave ukázalo LG aj iné novinky

18.01.2022, 11:49
Autor:
ahgahg
Modely televízorov LG pre rok 2022 prinášajú vyššiu kvalitu obrazu, viac veľkostí obrazovky a inteligentné lifestylové služby. 

Na výstave spotrebnej elektroniky CES 2022 v Las Vegas predviedla spoločnosť LG Electronics svoj doposiaľ najpokročilejší rad televízorov. Najdôležitejšou súčasťou boli OLED televízory, ktoré vďaka výkonným zobrazovacím technológiám a vylepšenému systému webOS majú pozdvihnúť úroveň sledovania a používateľského zážitku.

LG OLED

Televízory LG OLED ovplyvnili segment prémiových televízorov a stali sa voľbou pre milióny spotrebiteľov na celom svete. OLED televízory využívajú samoemisné, teda samosvietiace pixely, ktoré možno individuálne zapínať a vypínať a poskytujú tak perfektnú čiernu a zároveň aj prirodzené farby a neobmedzený kontrast.

OLED bez podsvietenia je tenší a ľahší než všetky ostatné zobrazovacie technológie, čo umožňuje vytvárať dosiaľ nevídané typy obrazoviek, ako sú ohýbateľné a dokonca rolovateľné televízory. Tento typ televízora sme mali možnosť prezrieť si pred rokmi na výstave IFA v Berlíne.

​Nové modely radu G2 sú vybavené pokročilým OLED panelom. Vo výbave radu G2 a vybraných radov C2 je taktiež...

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 85% na dočítanie.
20. máj 2022 23:44