StoryEditor

Štýlový mobil šliape na päty vlajkovým lodiam konkurencie

11.07.2019, 09:52
Ak nie ste ochotní zaplatiť skutočne vysoké sumy za najvybavenejšie modely Samsung, Huawei či Apple, Honor View 20 by mohol byť zaujímavým riešením.

Honor View 20 je na našom trhu už niekoľko mesiacov, no stále má používateľovi čo ponúknuť. Navyše, jeho cena od uvedenia už mierne klesla, čo môže byť tiež celkom zaujímavá motivácia na to, aby ste sa po ňom poobzerali.

Precízny dizajn

Dizajn tohto smartfónu zaujal hneď v niekoľkých smeroch. V prvom rade, bol to jeden z prvých smartfón na našom trhu, ktorý prišiel s deravým displejom. Výrezy v hornej časti displeja v podobe, akej ich predstavil iPhone X totiž niektoré spoločnosti začali postupne nahrádzať malými otvormi v obrazovke.

Práve sem situujú predný fotoaparát. Na prvý pohľad to môže vyzerať zvláštne, no v skutočnosti dieru v displeji časom prestanete vnímať. Z nášho pohľadu nám vôbec neprekážala.

Alžbeta Harry Gavendová

​Ďalšou zaujímavosťou bolo prevedenie zadnej strany. Výrobcovia sa snažia prinášať rôzne farebné gradienty a vzory a Honor je tiež jeden z pionierov. Veľmi zaujímavé odrazy v tvare písmena V doslova priťahujú pohľady. Za nás palec hore, i keď zadná strana je sklenená - teda náchylnejšia na rozbitie. To je však prípad množstva telefónov v súčasnosti.

Konštrukcia inak pôsobila pevne, nevŕzgala, no objavila sa jedna anomália. Niekde medzi prechodmi bočných hrán a tenkého rámčeku na prednej strane bola malá štrbinka, do ktorej sa nám nejakým spôsobom pri telefonáte zachytávali vlasy a po ukončení hovoru nás mierne...

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 85% na dočítanie.
19. máj 2022 23:10