Vlajková loď od Samsungu so skvelou cenou? Veru, aj tak by sa dal nazvať nový Samsung Galaxy S20 FE. Skratka FE predstavuje anglicky "Fan edition", teda vydanie pre fanúšikov. Špičková línia "S" tak prichádza síce s jemne okresanou formou, no stále s vynikajúcimi špecifikáciami a výbornou cenou. Zariadenie má 6,5-palcový displej s FHD+ rozlíšením a technológiou Super AMOLED. Na zadnej strane je síce menej výkonný fotoaparát ako na vlajkovej lodi, nejde však o dramatické zmeny. Je tu stále výborný hlavný fotoaparát s rozlíšením 12 MP (f/1.8), je tu ultraširoký snímač s rozlíšením 12 MP (f/2.2) a nechýba ani teleobjektív na približovanie s rozlíšením 8 MP (f/2.4). Vo vnútri pracuje procesor Exynos, ktorému sekunduje 6GB RAM. 4500 mAh batériu nabijete aj pomocou rýchleho nabíjania. Jeho cena je 649 eur.Samsung
StoryEditor

Nestíhate sledovať technologické novinky? Tu je všetko, čo potrebujete vedieť

09.10.2020, 00:01
Smart hodinky, slúchadlá i telefóny. Čo všetko sme spoznali v uplynulých dňoch?

Uplynulé dni boli poriadne bohaté na novinky. Počas septembra malo tlačové konferencie množstvo výrobcov, na ktorých uvádzali doslova jedno zariadenie za druhým. Spoznali sme tak nové smartfóny, smart hodinky, slúchadlá či notebooky. 

Zašlo to až do takej veľkej frekvencie odhaľovania noviniek, že zahraniční novinári volali september zo žartu tech-tember. Zaujímavosťou je, že množstvo z horúcich uvedených zariadení si môžete kúpiť aj na Slovensku.

O všetkých novinkách sme vás priebežne informovali, no prezrieť si ich môžete aj prehľadne v našej galérii nižšie. Odkazy na produkty nájdete pod galériou.

​Odkazy na jednotlivé produkty:

19. máj 2022 12:55