Piatym najpredávanejším telefónom v Orange za september bol Samsung Galaxy A51. Tento telefón má 6,5-palcový Super AMOLED displej a poháňa ho osemjadrový procesor Exynos 9611, ktorému sekunduje 4/6/8 GB RAM a kapacita vnútorného úložiska je 64/128 GB. Štvorica fotoaparátov na zadnej strane má rozlíšenie 48 MP (hlavný), 12 MP (ultraširoký), 5 MP (makro) a 5 MP (senzor hĺbky). Selfie kamera má rozlíšenie 32 MP. Čítačka odtlačkov prstov je umiestnená pod displejom a batéria má kapacitu 4000 mAh. Cena telefónu u nás je okolo 250 eur.Samsung
StoryEditor

Toto sú najpredávanejšie smartfóny u slovenských operátorov za september

17.10.2020, 00:01
Je to celkom slušná zmes smartfónov, čo poviete?

Štyria slovenskí operátori sa s nami podelili o to, aké telefóny u nich momentálne najviac frčia. V galérii nižšie nájdete jednotlivé rebríčky zariadení aj s popisom ich parametrov.

Iba pripomenieme, že rebríčky neodrážajú celkovo "najpredávanejšie telefóny sveta". Operátori navyše nemusia mať v ponuke vzájomne rovnaké kúsky či konfigurácie smartfónov. Výnimkou tiež nebýva ani exkluzivita niektorých farieb u vybraných operátorov. 

Poradie smartfónov vytvorili jeho predaje u operátorov za septembrové dni, pričom sa sem rátajú telefóny k paušálom, ale aj smartfóny, ktoré si zákazník kúpi v ich eshope, prípadne smartfóny, ktoré si objedná firma pre zamestnancov. 

TOP 5 najpredávanejších zariadení u jednotlivých operátorov za september 2020:

21. máj 2022 11:12