Piatym najpredávanejším telefónom v Telekom za október bola Motorola G9 Play. Je to novinka, ktorá obsahuje IPS LCD displej veľkosti 6,5 palcaa v jeho vnútri pracuje procesor Snapdragon 662. Sekundujú mu 4 GB pamäte RAM a vnútorné úložisko je tu s kapacitou 64 GB. Na zadnej strane je umiestnený fotoaparát s rozlíšením 48 MP (hlavný), 2 MP (makro) a 2 MP (senzor hĺbky). Selfie kamera je tu s rozlíšením 8 MP. Je tu i čítačka odtlačkov prstov, ktorá má svoje miesto na zadnej strane. Batéria má s kapacitu až 5000 mAh. Cena tohto telefónu je okolo 160 eur.  Motorola
StoryEditor

Najpredávanejšie smartfóny za posledný mesiac u slovenských operátorov

20.11.2020, 23:01
Svetu smartfónov u slovenských operátorov dominuje len pár značiek.

Minulý mesiac sme vám priniesli zoznam najpredávanejších smartfónov u štyroch slovenských operátorov. Po tridsiatich dňoch sa situácia zmenila, pričom sa však len zamiešalo poradie telefónov. Do celého zoznamu totiž pribudla iba jedna novinka. 

Pozrite si v galérii nižšie aktuálny rebríček, s ktorým sa s nami podelili 4KA, O2, Orange a Slovak Telekom. Okrem obrázkov nájdete v rámci galérie aj špecifikácie jednotlivých telefónov. 

Iba pripomenieme, že rebríčky nie sú obrazom "najpredávanejších telefónov sveta". Operátori tiež ponúkajú rôzne pamäťové verzie, navyše nemusia mať v ponuke vzájomne rovnaké kúsky či konfigurácie smartfónov. Výnimkou tiež nebýva ani exkluzivita niektorých farieb.

Toto poradie smartfónov vytvorili jeho predaje u operátorov za októbrové dni, pričom sa sem rátajú telefóny k paušálom, ale aj smartfóny, ktoré si zákazník kúpi v ich eshope, prípadne smartfóny, ktoré si objedná firma pre zamestnancov.

TOP 5 najpredávanejších zariadení u jednotlivých operátorov:

21. máj 2022 08:38