Trojkou je za november v Orange telefón Xiaomi Redmi Note 9 Pro. Tento telefón má 6,67-palcový IPS LCD displej a poháňa ho osemjadrový procesor Snapdragon 720G, ktorému sekunduje 6 GB RAM a kapacita vnútorného úložiska je 128 GB. Štvorica fotoaparátov na zadnej strane má rozlíšenie 64 MP (hlavný), 8 MP (ultraširoký) a 5 MP (makro) a 2 MP (senzor hĺbky). Selfie kamera má rozlíšenie 16 MP. Čítačka odtlačkov prstov je umiestnená na boku a batéria má kapacitu 5020 mAh. Cena telefónu u nás je okolo 250 eur.Xiaomi
StoryEditor

Najpredávanejšie telefóny za posledný mesiac u slovenských operátorov

20.12.2020, 23:01
Poradie smartfónov sa po mesiaci mierne zmenilo.

V novembri sme vám priniesli zoznam najpredávanejších smartfónov u štyroch slovenských operátorov. Po mesiaci sa situácia síce zmenila, no nedošlo k zásadným zmenám. Poradie telefónov sa totiž len zamiešalo a do celého zoznamu pribudla iba jedna novinka od Motoroly. 

Pozrite si v galérii nižšie aktuálny rebríček, s ktorým sa s nami podelili operátori 4KA, O2, Orange a Slovak Telekom. V galérii nájdete nie len obrázky, ale i špecifikácie jednotlivých telefónov. 

Iba pripomenieme, že rebríčky nie sú obrazom "najpredávanejších telefónov sveta". Operátori ponúkajú rôzne pamäťové verzie, navyše nemusia mať v ponuke vzájomne rovnaké kúsky či konfigurácie smartfónov. Výnimkou tiež nebýva ani exkluzivita niektorých farieb.

Toto poradie smartfónov vytvorili jeho predaje u operátorov za novembrové dni, pričom sa sem rátajú telefóny k paušálom, ale aj smartfóny, ktoré si zákazník kúpi v ich eshope, prípadne smartfóny, ktoré si objedná firma pre zamestnancov.

TOP 5 najpredávanejších zariadení u jednotlivých operátorov:

21. máj 2022 11:00