Najpredávanejším telefónom bol za jún v Orange Motorola E6i. Tento telefón má 6,1-palcový IPS-LCD displej a poháňa ho osemjadrový procesor Unisoc SC9863A, ktorému sekundujú 2 GB RAM a kapacita vnútorného úložiska je 32 GB. Dvojica fotoaparátov na zadnej strane má rozlíšenie 13 MP (hlavný) a 2 MP (senzor hĺbky). Selfie kamera má rozlíšenie 5 MP. Čítačka odtlačkov prstov je umiestnená v bočnej hrane a batéria má kapacitu 3000 mAh. Cena telefónu u nás je okolo 170 eur.Motorola
StoryEditor

Toto sú najpredávanejšie smartfóny za jún u slovenských operátorov

17.07.2021, 00:01
Pozrite si galériu s najpredávanejšími kúskami za mesiac jún 2021.

Štyria slovenskí operátori sa s nami podelili o svoje štatistiky za mesiac jún. Pozrite si v galérii nižšie aktuálne poradie najpredávanejších smartfónov u operátorov 4KA, O2, Orange a Slovak Telekom.

V galérii nájdete nie len obrázky, ale i špecifikácie a ceny jednotlivých telefónov. V rebríčku nastali zmeny v poradí - i keď tu nie je veľa nováčikov. V Orange boduje Motorola E6i a u operátora 4ka sa vysoko umiestnili iPhone 12 a iPhone 11.

Iba pripomenieme, že toto poradie nie je obrazom "najpredávanejších telefónov sveta". Naši operátori ponúkajú rôzne pamäťové verzie jednotlivých smartfónov, navyše nemusia mať v ponuke vzájomne rovnaké kúsky. Výnimkou tiež nebýva ani exkluzivita niektorých farieb.

Toto poradie smartfónov vytvorili ich predaje u operátorov za júnové dni, pričom sa sem rátajú telefóny k paušálom, ale aj smartfóny, ktoré si zákazník kúpi v ich eshope, prípadne smartfóny, ktoré si objedná firma pre zamestnancov.

TOP 3 najpredávanejšie zariadenia u jednotlivých operátorov:

20. máj 2022 06:18