StoryEditor

Xiaomi predstavilo dostupné novinky. Šokujúca je najmä rýchlosť nabíjania

16.09.2021, 14:30
Xiaomi ukázalo nové prírastky do rodiny Xiaomi 11, ktorá sa zameriava na tvorcov obsahu.

Spoločnosť Xiaomi uvádza na trh Xiaomi 11T, Xiaomi 11T Pro a vynovený Xiaomi 11 Lite 5G NE, ktoré majú veľmi prijateľnú sumu. Absolútnou vlajkovou loďou zo série Xiaomi 11 je Xiaomi 11 Ultra, no model Xiaomi 11T Pro prichádza tiež skvele vybavený a ponúka o niekoľko stoviek lepšiu cenu.

Zaujímavosťou je, že z názvov smartfónov sa vytratilo označenie "Mi", ktoré čínska firma roky používala pre označenie svojich špičkových zariadení. Odteraz sa tak budeme stretávať len s názvom Xiaomi a číselným označením.

Veľkou novinkou je tiež potvrdenie, že Xiaomi sa pripája k výrobcom Apple a Samsungu a garantuje lepšiu podporu veľkých aktualizácií pre svoje zariadenia.

Xiaomi 11T Pro

Tento smartfón sme mali možnosť vyskúšať už v predstihu. Hoci recenziu vám prinesieme až po dlhšom používaní, aktuálne vám ponúkame aspoň niekoľko pravých testovacích fotografií vytvorených týmto smartfónom:

​Azda najväčšou zaujímavosťou vlajkovej lode Xiaomi 11T Pro je však jeho extrémne rýchle nabíjanie. Ide o prvý smartfón tejto značky, ktorý je uvedený na svetový trh s technológiou 120 W Xiaomi HyperCharge.

Táto špičková technológia umožní úplné nabitie batérie len za 17 minút. Udeje sa tak vďaka inovatívnym technológiám, ako sú duálne nabíjanie, dvojčlánková štruktúra batérie, aplikácia grafénu na Li-ion batériu a ďalšie technológie.

Bezpečnosť batérie zaručuje okrem...

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 85% na dočítanie.
21. máj 2022 11:06