Spoločnosť Nintendo je známa výrobou herných konzol. Zaujímavosťou je, že sa snažili predávať aj zariadenie s názvom Power Glove. Išlo o špeciálnu rukavicu, pomocou ktorej ste mohli ovládať niektoré hry na nintenďáckej konzole. Rukavica najskôr vyvolala obrovský záujem a množstvo ľudí si ju aj kúpilo. Realita však bola taká, že nikoho príliš dlho nebavilo “šibrinkovať” s takýmto zariadením pred televízorom či počítačom. Po pár hodinách ste boli unavení. Zároveň, sedieť s obyčajným ovládačom v kresle sa hráčom hier zapáčilo akosi viac. O túto rukavicu časom nemal nikto záujem.Nintendo
StoryEditor

Desať technologických „failov". Neuveriteľné, aké veci ľudia dokážu vymyslieť

15.01.2022, 23:01
V niektorých prípadoch divoké novinky nestihli uzrieť svetlo sveta.

Zapísať sa do histórie svojimi technologickými nepodarkami príliš nepoteší. Kým v niektorých prípadoch to spoločnosti aspoň mysleli dobre, nad inými nápadmi sa zastavuje rozum.

Britský youtuber Arun Maini vo svojom videu zhrnul niekoľko najväčších technologických zlyhaní, ktoré sa objavili na scéne. Občas sme si skutočne neboli istí, či to tvorcovia mysleli naozaj vážne. Pozrite si ich nápady a produkty v galérii:

22. máj 2022 03:24