Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
09.11.2019, 08:39

Láska z KFC: Ľudia poslali peniaze a dary juhoafrickému páru potom, čo reťazec zdieľal video z ich zásnub

Žiadosť o ruku sa tak stala hitom miestneho internetu.

Láska z KFC: Ľudia poslali peniaze a dary juhoafrickému páru potom, čo reťazec zdieľal video z ich zásnub
Zdroj: kfc.co.jp

Desiatky užívateľov internetu poslali vecné i peňažné dary juhoafrickému páru, ktorého zásnuby v reštaurácii amerického reťazca s rýchlym občerstvením KFC natočil a nahral na internet náhodný okoloidúci.

Video zdieľal na svojom juhoafrickom twitterovom účte reťazec KFC, a žiadosť o ruku sa tak stala hitom miestneho internetu. Napísal to spravodajský server BBC.

Spoločnosť KFC užívateľov sociálnej siete požiadala, aby jej pomohli šťastný pár identifikovať, čo sa podarilo celkom rýchlo.

Finančná pomoc a dary

Niektorí používatelia však posunuli celú záležitosť o krok ďalej a začali snúbencom ponúkať výpomoc či finančnú podporu so svadbou.

Jeden juhoafrický spevák sa ponúkol, že na obrade zaspieva, jedna z prémiových nemeckých automobilových spoločností zase sľúbila, že pár odvezie na miesto, kde budú tráviť medové týždne.

Miestny hudobný časopis im potom ponúkol dvojstranový priestor, na ktorom môžu svoj milostný príbeh rozprávať čitateľom.

Ďalšie spoločnosti aj jedinci ponúkali snúbencom všetko možné od piva a riad po športové oblečenie. Pár tiež dostal finančné dary, ktorých hodnota v prepočte dosahuje niekoľko desiatok tisíc libier.

Snubný prsteň 

Snúbenci dnes všetkým darcom poďakovali vo vyjadrení, v ktorom tiež uviedli, že sú v skutočnosti zosobášení už od roku 2012.

Manžel však nebol spokojný so snubným prsteňom, ktorý v tej dobe svojej snúbenici dal. Chcel ju preto prekvapiť darom a ako miesto si vybral práve reštauráciu rýchleho občerstvenia.

"Ďakujeme, Južnej Afrike. Vaša láskavosť nás skutočne zahriala. Nikdy by sme si nevedeli predstaviť, že by príbeh našej lásky mohol zasiahnuť toľko z vás," uviedol pár, ktorý teraz miestne médiá označujú za najobľúbenejší dvojicu v Juhoafrickej republike.

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.