StoryEditor

Otvorený rozhovor s hercom Adym Hajdu: Keď som práve zlý, tak sa neukazujem

09.10.2023, 00:00
  • S výnimočným slovenským hercom a čerstvým šesťdesiatnikom ADYM HAJDU (60) sme hovorili aj o nových filmových, seriálových a divadelných úlohách, s ktorými sa akoby roztrhlo vrece.
  • Ale aj o politikoch, ktorí nie a nie odísť do depozitu. Kto je pre neho víťaz? Ako sa mu páčilo mať tvár vyhladenú botoxom? A čo robí pre to, aby ho jeho susedia nepoznali len v teplákoch a tričku?
  • Prečítajte si rozhovor publikovaný v magazíne Téma.

Vaše leto, predpokladám, bolo plné osláv vašej šesťdesiatky. Gratulujeme. Po oslavách však človeku doma ostáva množstvo nových vecí. Toto treba vystaviť, tomuto nájsť miesto... Dostali ste nejaký naozaj super darček?

Dostal som obraz, ktorý som si vysníval, a aj nejaké ďalšie pekné obrázky, pre ktoré už vŕtam diery do stien. To mi ide dobre, to som sa naučil. Mám rád obrazy, tie sú totiž navždy. Len my sme takí pominuteľní.

Keď už sme pri obrázkoch, preberme ešte jeden, ktorý stojí za reč. Pri nakrúcaní Hřebejkovho seriálu Víťaz, v ktorom hráte hlavnú úlohu, vznikol váš veľký portrét. Kde je teraz?

Áno, vo Víťazovi som roztrhol dva takéto obrazy a jeden ostal, takže keď sme dotočili, tak som od produkcie dostal samého seba – ako premiéra. Obraz je doma na terase, ale moja manželka povedala, že bude u nás len dočasne. Vraj nebudem sa ja na teba pozerať ešte aj na obraze. Takže poputuje ku kamarátovi do depozitu. Koniec koncov, je to politik a niektorí politici patria do depozitu. Aj my takých máme – len si to ešte neuvedomujú. A obávam sa, že niektorí si to neuvedomia nikdy.

image

Autista s maniodepresívnou poruchou, čo berie drogy. Prečo je Elon Musk nebezpečnejší ako Trump?

Kvôli úlohe expremiéra ste si dali trošku vylepšiť tvár botoxom. Aký to bol zážitok?

Áno, dal. To bolo len kvôli Víťazovi. Podmienkou produkcie bolo, že ma treba trošku vyhladiť, a ja som mesiac pred nakrúcaním naozaj išiel na botox. Strašne som sa tam nasmial, ale som aj trošku kričal na pani doktorku, hoci bola veľmi profesionálna. Som totiž veľmi citlivý na bolesť (smiech). To je strašné, čo musia ženy podstúpiť, aby boli krásne, obdivujem vás.

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 91% na dočítanie.
01 - Modified: 2023-09-09 13:50:52 - Feat.: 0 - Title: Herečka Natália Germáni a jej bermudský trojuholník: Robiť na Slovensku iba filmové herectvo je ťažké 02 - Modified: 2023-08-11 22:00:00 - Feat.: 0 - Title: Herec Miroslav Donutil: V mojom veku už nemá zmysel strácať čas s niečím, čo ma nebaví 03 - Modified: 2023-07-08 22:00:00 - Feat.: 0 - Title: Herec, moderátor a učiteľ Michal Rovňák: Kurzy herectva sú pre ľudí očistná skúsenosť
01 - Modified: 2024-04-26 22:00:00 - Feat.: - Title: Jana Kirschner: V Británii sa mi vyčistili hodnoty. Tu vláda robí likvidačné opatrenia proti kultúre a ľuďom 02 - Modified: 2024-04-27 09:01:43 - Feat.: - Title: ROZHOVOR: Účasti na eurovoľbách by pomohlo spájanie hlasovaní. V Belgicku chodí voliť takmer 90 percent ľudí 03 - Modified: 2024-04-27 12:00:00 - Feat.: - Title: Po Slovensku anonymne ukrývajú peniaze na verejných miestach. Jeden fanúšik nás sledoval, hovorí dvojica z projektu Cash catch 04 - Modified: 2024-04-25 07:56:22 - Feat.: - Title: Seriál HN Chcem byť exportér: EXIMBANKA SR zvýhodňuje financovanie exportu v náročných časoch 05 - Modified: 2024-04-26 22:00:00 - Feat.: - Title: Komu sa oplatí kúpiť byt? V Bratislave stále nájdeme spomienkový optimizmus, tvrdí expert pre HN (rozhovor)
menuLevel = 1, menuRoute = tema, menuAlias = tema, menuRouteLevel0 = tema, homepage = false
28. apríl 2024 08:47