Gröhling obnoví Radu ministra pre šport, budú v nej Mikloš či Mika
Ministerstvo vysvetľuje, že v rade sú zastúpení ľudia z rôznych oblastí, pretože má riešiť aj prienik športu do rôznych sfér verejného života.
Ministerstvo vysvetľuje, že v rade sú zastúpení ľudia z rôznych oblastí, pretože má riešiť aj prienik športu do rôznych sfér verejného života.
Exšéf RTVS Václav Mika sa bude podieľať na vzniku novej agentúry pre cestovný ruch.
Atmosféra okolo Bratislavy sa upokojila, tvrdí v rozhovore pre HNtelevíziu Václav Mika.
Richard Sulík je rozhodný a jasný, jeho slovo platí a má politiku v sebe, povedal v rozhovore pre HN Václav Mika, ktorý by mal kandidovať za sulíkovcov.
Bývalý riaditeľ RTVS Václav Mika by mal v strane pôsobiť ako tímlíder pre kultúru.
Po zverejnení prvých oficiálnych výsledkov Matúš Vallo do sály medzi hostí príliš nechodil, zdržiaval sa najmä za zatvorenými dverami so svojím tímom.
Václav Mika sa primátorom Bratislavy nestane. Sčítavanie hlasov sme sledovali priamo s ním.
Bývalý šéf RTVS a Markízy sa trochu prerátal a výzva voličom Jána Mrvu ho môže potopiť.
Turbulencie v RTVS a odliv dlhoročných redaktorov. Ex šéf rádiotelevízie Václav Mika zhodnotil pre HN stav verejnoprávnej inštitúcie po nástupe Jaroslava Rezníka.
Ľudia sa prihlásia na trvalý pobyt v Bratislave len vtedy, keď to bude pre nich výhodné, hovorí v rozhovore pre HN kandidát na primátora Václav Mika.
Kandidát na primátora Bratislavy prezentoval základné body svojho predvolebného programu.
Čerstvý kandidát na primátora Bratislavy Václav Mika pre HN hovorí o tom, ako by chcel vyriešiť dopravu v hlavnom meste.
Bývalý šéf RTVS sa rozhoduje, či bude kandidovať na primátora Bratislavy.
O bývalom riaditeľovi RTVS sa hovorí ako o možnom kandidátovi na primátora Bratislavy.
Nechce byť spájaný so žiadnym politickým subjektom.
Prvým oficiálnym kandidátom je architekt Matúš Vallo. Pozrite sa, kto všetko má záujem šéfovať hlavnému mestu.